pokrowce samochodowe

Pokrowce na siedzenia samochodowe

Pokrowce na siedzenia samochodowe to bardzo ważny zakup – zazwyczaj bowiem zakupione pokrowce samochodowe służyć nam będą wiele lat. Jeśli stare pokrowce są bardzo zniszczone konieczna będzie wymiana zarówno pokrowców przednich jak i tych na tył. Zdarz się jednak często, iż pokrowiec na fotel samochodowy z tyłu jest jeszcze w niezłym stanie. Wtedy warto rozejrzeć się po sklepach, czy nie mają takich samych ale tylko na dwa fotele z przodu. Pozwala to zaoszczędzić około połowy ceny całego zestawu.

Jak wybrać pokrowiec – fiatklubpolska.pl/ktore-pokrowce-wybrac

Uniwersalny model, czy dopasowany do modelu pojazdu

Wymieniając cały zestaw pokrowców warto pokusić się o wybranie modelu nie uniwersalnego, a specjalnie dedykowanego dla naszego auta – takie pokrowce znacznie ładniej i lepiej układają się, pasują do auta. Aby odmienić wnętrze auta na bardziej sportowe, czy nawet agresywne można zakupić pokrowce w neonowych kolorach, lżejszy efekt uzyskamy decydując się na zakup tych z kontrastowymi przeszyciami, czy wstawkami. Najlepiej jeśli pokrowce w miejscu siedziska są wzmacniane i wykonane raczej z ciemniejszego materiału.

Zapoznaj się z ofertami pokrowców samochodowych

Aby być w pełni zadowolonym z wyboru pokrowców sprawdzajmy przed zakupem, czy można je prać w prace automatycznej. Nie warto także ograniczać się do lokalnych ofert, inspiracji dla naszego samochodu poszukujmy także na allegro, e-sklepach, sklepach przy stacjach benzynowych, marketach.

Pomoc w przygotowaniu – MotoSidom Pokrowce samochodowe Kraków