W dobie holistycznego podejścia do dbania o swoje samopoczucie, coraz więcej uwagi poświęca się naturalnym metodom. Do takich właśnie należy innowacyjny zabieg Access Bars. Jest on całkowicie bezinwazyjny i polega na symulacji dotykiem 32 punktów na skórze głowy.

Natural Flow medycyna niekonwencjonalna w Trójmieście

Na czym polega zabieg Access Bars?

Pod tą tajemniczą nazwą kryje się metoda, która pozwala na pozbycie się spolaryzowanego ładunku elektrycznego. Zabieg ten, jedynie poprzez dotyk, pozwala na uwolnienie się od stresu, zmęczenia, niechęci, złości i ograniczeń. Ten energetyczny zabieg pozwala na poprawę samoświadomości oraz pokonywanie mentalnych i fizycznych barier. Podczas sesji Access Bars, która wykonywana jest przez Maję Lesińską – założycielkę natural-flow.pl, nasz mózg wyzbywa się skumulowanych w nim napięć, ciężarów i złych emocji. Pozwala to na przyjęcie nowego, wolnego od utartych wzorców sposobu myślenia, zgodnego z naszymi wewnętrznymi przekonaniami i naszym prawdziwym „ja”. Skutkuje to poprawą samopoczucia i większym spokojem wewnętrznym. Wiele osób dostrzega także korzyści takie jak lepsza jakość snu, poprawa kondycji fizycznej lub większa energia i motywacja do podejmowania różnych działań. Sama sesja jest relaksująca i przyjemna, a pierwsze efekty mogą być widoczne już po jednym zabiegu.

Szkolenia Access Bars

Certyfikowany kurs Access Bars pozwoli nam odkryć siebie i pokonać swoje ograniczenia. Jest on dedykowany dla wszystkich pragnących poprawić jakość swojego życia, pożegnać stres i skupić się na dobrym samopoczuciu. Po ukończeniu szkolenia, każdy uczestnik otrzymuje międzynarodowy certyfikat potwierdzający jego odbycie oraz zostaje wpisany na listę praktykantów. Warto zwrócić uwagę, że Access Bars otrzymał Międzynarodowy Certyfikat Terapii Manualnych Ciała w Stanach Zjednoczonych. Metoda ta wykorzystywana jest również jako wsparcie w konwencjonalnych terapiach przy leczeniu między innymi stanów lękowych lub ADHD. Więcej informacji na temat szkolenia Access Bars dostępnych jest na stronie internetowej Natural-Flow (https://natural-flow.pl/szkolenia-access-bars/) – dzięki niemu nie tylko można nauczyć się, jak poprawić komfort swojego życia, lecz również jak pomagać innym.

Szkolenie Access Bars Natural-Flow

Co warto wiedzieć

Szkolenia Access Bars odbywają się w Trójmieście. Zainteresowani z Gdańska i okolic mogą wybrać jeden z kilku terminów sesji. Dogodne wakacyjne daty pozwalają również na wzięcie udziału tym, którzy w Trójmieście są jedynie przejazdem – na przykład przy okazji wakacyjnego wypoczynku. Kursy prowadzone są przez założycielkę marki Natural Flow Maję Lesińską. Jest ona nie tylko certyfikowaną instruktorką Access Bars, lecz również instruktorką Jogi Twarzy, szkoleniowcem i promotorką holistycznego podejścia do życia. Metoda Access Bars zyskuje wiele zwolenników na całym świecie. Dla wielu z nas prędkość życia jest źródłem napięć i stresów. Wieczna pogoń za czymś, brak czasu i wyzwania codziennej rzeczywistości powodują złe samopoczucie i nagromadzenie barier, zahamowań i negatywnych emocji. Dzięki sesjom Access Bars możemy pomóc sobie samym. Relaks, pozbycie się lęków i uwolnienie od natrętnych myśli znacząco wpłynie na jakość naszego życia.