Czy kiedykolwiek zastanawialiście się nad tym, jak ważnym elementem wyposażenia wnętrza domu czy mieszkania jest grzejnik? Z całą pewnością tak. Jednak jak ważnym może być elementem dekoracyjnym, to już nie takie oczywiste.
Architekci projektując aranżację wnętrz coraz większą uwagę zwracają na zastosowanie grzejnika nie tylko jako źródła ciepła, ale również jako elementu dekoracyjnego. Czasy, gdy wszystkie grzejniki były białe i prostokątne powoli odchodzą w zapomnienie. Na rynku pojawiły się grzejniki dekoracyjne, które mogą wyróżniać się kształtem, kolorem, fakturą czy nadrukiem. Umieszczone w widocznym i eksponowanym miejscu pomieszczenia, zdecydowanie podnoszą jego walory estetyczne.

Często trudno odgadnąć, że przedmiot będący prawie dziełem sztuki, jest jednocześnie grzejnikiem

Do takiej kategorii należy właśnie grzejnik Israp. Na pierwszy rzut oka aplikacja naścienna lub nowoczesny obraz trójwymiarowy. Nieprawdopodobne wręcz, że jest to jednocześnie źródło ciepła. Grzejnik w kształcie kwadratu czy koła, w kolorze czerwonym lub srebrnym, będący ozdobą lub również półką. Szeroka gama grzejników dekoracyjnych Israp może zadowolić gusta najbardziej wymagających klientów, dla których cena nie gra roli. Liczy się tu design, efekt zaskoczenia i wielofunkcyjność. 

grzejniki dekoracyjne

Montaż grzejnika, pomimo jego wyszukanej formy, jest łatwy ze względu na proste i funkcjonalne rozwiązania

Polega on nie tylko na typowych dla wszystkich grzejników zabiegach montażowych, ale również na ukryciu głównego zastosowania urządzenia, tak aby było ono niewidoczne, a przez to stało się zaskoczeniem dla użytkowników.