Każdy z nas marzy o nienagannej sylwetce. W tym celu wiele osób stosuje odpowiednią dietę czy specjalne treningi, mające na celu wymodelowanie sylwetki. Często jednak takie praktyki nie są wystarczające, aby pozbyć się tkani tłuszczowej z niektórych miejsc. Z pomocą przychodzi nowoczesna metoda liposukcji Vaser Lipo, która skutecznie i bezpiecznie pozwala modelować sylwetkę.

Liposukcja Vaser Lipo

Czym jest Vaser Lipo?

Vaser Lipo to nowoczesna metoda pozwalająca na rzeźbienie ciała tak, aby osiągnąć wymarzoną sylwetkę poprzez wyrzeźbienie mięśni oraz zmniejszenie zbiorników tłuszczowych. Zabieg ten praktycznie bezinwazyjnie pozwala na zaznaczenie w naszej sylwetce charakterystycznych uwypukleń, zagłębień oraz bruzd. Dzięki temu sylwetka wygląda szczupło i posiada naturalne zarysowania mięśni. Nowoczesna metoda liposukcji za pomocą ultradźwięków pozwala nadać pacjentowi idealny kształt jego sylwetki.

Jak wygląda zabieg Vaser Lipo?

Zabieg przy pomocy tej metody jest przeprowadzany przy znieczuleniu miejscowym, a czasem ogólnym. Pacjent po zabiegu pozostaje na miejscu przez parę następnych godzin do doby. Po tym czasie może wrócić do domu. Zabieg rozpoczyna się od wykonania na skórze rysunków, które zaznaczają miejsca, w których obrębie zostanie przeprowadzony zabieg. Następnie podawane jest znieczulenie, a lekarz przystępuje do wykonania kilku małych nacięć, przez które zostanie wprowadzony płyn znieczulający. Później wprowadza się głowicę, która za pomocą ultradźwięków rozbija tkankę tłuszczową i zmienia ją na emulsję. Następnie emulsja jest odessana z ciała, a lekarz odpowiednio modeluje sylwetkę pacjenta. Na koniec zakładane są szwy oraz ewentualnie dreny.

Rzeźbienie ud i łydek z wykorzystaniem Vaser Lipo

Vaser Lipo pozwala również na skuteczne wymodelowanie proporcji i wyglądu nóg. Pozwala nadać nogom atletycznego wyglądu i podkreślić ich charakterystyczne punkty. Zabieg modelowania łydek tą metodą pozwala na szybkie osiągnięcie tego, na co trzeba pracować żmudnymi treningami nóg. Pacjent nie czuje bólu podczas zabiegu, a okres rekonwalescencji jest zazwyczaj krótki. Tak samo wygląda to w przypadku ud, które mogą skutecznie zostać wymodelowane za pomocą Vaser Lipo. Zgodnie z informacjami na stronie: https://genesisclinic.com.pl/zabiegi/korekty-ciala/rzezbienie-konczyn-dolnych/ rekonwalescencja polega na noszeniu specjalnego ubrania uciskowego przez okres od 4 do 8 tygodni. Dodatkowo pacjentowi zalecana jest także terapia pozabiegowa, która uwydatni efekt zabiegu.

Efekty zabiegu

Wiedząc już czym jest Vaser Lipo oraz jak wygląda zabieg z użyciem tej metody, warto wspomnieć o niesamowitych efektach, które taka korekcja ciała gwarantuje. Osoby, które zdecydują się na zabieg z wykorzystaniem Vaser Lipo, mogą liczyć na to, ze ich sylwetka zostanie wzbogacona o atrakcyjne wcięcia i uwypuklenia. Zabieg pozwala kobietom na podkreślenie pośladków oraz piersi. Wśród mężczyzn możliwe jest zaznaczenie wyraźnego sześciopaku na brzuchu. Osiągnięta przez ten zabieg sylwetka nie tylko zyska estetyczny wygląd, ale również będzie prezentować się jak u sportowca.

Jeżeli zależy ci na szybkim osiągnięciu wymarzonej sylwetki, nie zastanawiaj się dłużej i zdecyduj się na zabieg Vaser Lipo. To bezpieczna metoda dająca spektakularne efekty!